Leštený betón od nás

Leštený betón skvelo vyzerá ale aj výborne funguje. V súčasnosti je využívaný nielen do priemyselných priestorov ale aj do obytných budov. Podlaha z lešteného betónu je celoživotným verným a takmer nestarnúcim spoločníkom.
 

Leštená betónová podlaha je typ povrchovej úpravy, ktorá prešla niekoľkými krokmi pomocou leštiaceho zariadenia aplikovaného buď na existujúcu alebo novo vytvrdenú betónovú dosku, aby sa dosiahol matný, hladký alebo vysoko lesklý povrch.

Leštené betónové podlahy sú mechanicky brúsené a leštené pomocou brusiva, ktorým sa môže dosiahnuť až zrkadlovo hladký povrch. Pre leštený betón existujú rôzne možnosti návrhu s rôznym stupňom lesku. Môžete si tiež zvoliť farbu. Leštené betónové podlahy sú obľúbenou povrchovou úpravou pre komerčné aj priemyselné použitie kvôli svojej životnosti, nízkej údržbe a cenovej dostupnosti. Leštený betónový povrch je tiež ideálny pre domáce použitie, pretože na rozdiel od obyčajného betónového povrchu je na výber veľa atraktívnych vzorov a farieb. Dĺžka životnosti leštených betónových podláh sa líši v závislosti od mnohých faktorov ako je napríklad kvalita vašej betónovej dosky, proces inštalácie, zaťaženie a údržba. Cenovú ponuku na leštený betón Vám pripravíme na vyžiadanie.

Vysoko odolný voči mechanickému a chemickému poškodeniu

Vysoko odolný voči mechanickému a chemickému poškodeniu

Dlhá životnosť

Dlhá životnosť

Jednoduchá údržba

Jednoduchá údržba

Rôzny stupeň lesku

Rôzny stupeň lesku

Máte nejaké otázky?

Zavolajte nám alebo nám napíšte