Leštený betón

Leštený betón skvelo vyzerá ale aj výborne funguje. V súčasnosti je využívaný nielen do priemyselných priestorov ale aj do obytných budov. Podlaha z lešteného betónu je celoživotným verným a takmer nestarnúcim spoločníkom.

Čo je leštený betón ?

Leštená betónová podlaha je typ povrchovej úpravy, ktorá prešla niekoľkými krokmi pomocou leštiaceho zariadenia aplikovaného buď na existujúcu alebo novo vytvrdenú betónovú dosku, aby sa dosiahol matný, hladký alebo vysoko lesklý povrch.

Matný povrch

Matný povrch – Táto povrchová úprava je perfektnou voľbou, ak chcete dosiahnuť jemné množstvo odrazivosti. Dodáva industriálnejší alebo rustikálnejší vzhľad. Je najčastejšie využívaná v priemyselných halách, skladoch, garážach a predajných priestoroch tiež je obľúbená v domácnostiach, reštauráciách, kaviarňach, obchodoch a iných neformálnych priestoroch.

Polo-lesklý povrch

Polo-lesklý povrch – Populárna možnosť, pretože má správnu úroveň lesku s reflexnou stranou, aby bolo možné vidieť dobrú svetelnú odrazivosť, ktorá sa ľahšie udržiava v porovnaní s povrchom s vysokým leskom.

Vysoko lesklý povrch

Vysoko lesklý povrch – Vysoko lesklý povrch môžete ľahko spozorovať, keď vidíte odraz na podlahe a povrch vyzerá pri pohľade pod určitými uhlami akoby bol mokrý. Povrch s vysokým leskom môže byť ohromujúcou voľbou pre hotelové recepcie, administratívne kancelárie a ďalšie formálne miestnosti.

Leštené betónové podlahy sú mechanicky brúsené a leštené pomocou brusiva, ktorým sa môže dosiahnuť až zrkadlovo hladký povrch. Pre leštený betón existujú rôzne možnosti návrhu s rôznym stupňom lesku. Môžete si tiež zvoliť farbu. Leštené betónové podlahy sú obľúbenou povrchovou úpravou pre komerčné aj priemyselné použitie kvôli svojej životnosti, nízkej údržbe a cenovej dostupnosti. Leštený betón je protišmykový. Navzdory svojmu lesklému vzhľadu nie je podlaha po zaschnutí šmykľavá. Leštený betónový povrch je tiež ideálny pre domáce použitie, pretože na rozdiel od obyčajného betónového povrchu je na výber veľa atraktívnych vzorov a farieb. Dĺžka životnosti leštených betónových podláh sa líši v závislosti od mnohých faktorov ako kvalita vašej betónovej dosky, proces inštalácie, zaťaženie a údržba. Cenovú ponuku na leštený betón Vám pripravíme na vyžiadanie.

Dlhá životnosť

Jednoduchá údržba

Rôzny stupeň lesku

Vysoko odolný voči mechanickému a chemickému poškodeniu

Máte záujem alebo sa chcete niečo pýtať?